INFORMACJE

Link 4

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA – pierwsze w Polsce towarzystwo ubezpieczeń oferujące ubezpieczenia direct.

Przedsiębiorstwo działa na rynku polskim od stycznia 2003 roku i obejmuje swoim zasięgiem całą Polskę. Siedziba spółki znajduje się w Warszawie. Podstawą modelu biznesowego LINK4 jest sprzedaż polis ubezpieczeniowych bezpośrednio (ang. direct) przez telefon i internet oraz agentów. LINK4 na początku swojej działalności oferowało tylko sprzedaż podstawowych ubezpieczeń samochodu (OC, AC).

Obecnie przedsiębiorstwo oferuje również:

  • Ubezpieczenie mieszkania,
  • Ubezpieczenie turystyczne,
  • Ubezpieczenia dla firm,
  • Wprowadza również nowe produkty do pakietu ubezpieczeń samochodu.
    LINK4 m.in. jako pierwszy wprowadziło ofertę samochodu zastępczego nie tylko dla poszkodowanego, ale również dla sprawcy zdarzenia drogowego.

Od września 2014 roku LINK4 wchodzi w skład Grupy PZU SA.

Ubezpieczenia Komunikacyjne:

  • Ubezpieczenie OC (Odpowiedzialności Cywilnej) komunikacyjne: Jest to obowiązkowe ubezpieczenie dla każdego właściciela pojazdu mechanicznego. Chroni przed roszczeniami osób trzecich, które mogą powstać w przypadku wypadku lub szkody spowodowanej przez pojazd.
  • Ubezpieczenie AC (Autocasco): Jest to ubezpieczenie dobrowolne, które zapewnia ochronę dla pojazdu przed różnymi rodzajami szkód, takimi jak kolizje, kradzieże, uszkodzenia spowodowane działaniem osób trzecich itp. Obejmuje również tzw. „assistance”, czyli pomoc drogową w przypadku awarii lub wypadku.
  • Ubezpieczenie NNW (Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków) komunikacyjne: Jest to ubezpieczenie, które zapewnia ochronę finansową w przypadku nieszczęśliwego wypadku, który może spowodować uszczerbek na zdrowiu lub śmierć kierowcy i pasażerów.
  • Ubezpieczenie Assistance komunikacyjne: Link4 oferuje również ubezpieczenie assistance, które zapewnia różne usługi pomocy drogowej, takie jak holowanie, zapewnienie zastępczego pojazdu, naprawa awarii na miejscu itp.

Kalkulator OC/AC
Sprawdź już teraz ile będzie Cię kosztować OC/AC

Korzystając z naszej aplikacji, obliczysz OC lub AC swojego auta, a my zajmiemy się obsługą twojego ubezpieczenia i poprzednią polisą. Dzięki naszej kalkulacji możesz zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.